Hurá do školy s lepidlem Herkules!

Lepidlo Herkules je skvělým školním, ale i domácím pomocníkem již řadu desetiletí. Je vhodné k lepení papíru, tkanin, korku a dalších savých materiálů, tedy je vhodné na ruční práce či drobné opravy v domácnosti. Kromě klasického lepidla lze zakoupit také jeho verze v tyčinkách, a to kromě klasického červenožlutého provedení obalu také v dalších zajímavých obalech, a dokonce kromě lepení i s dalšími funkcemi.

Například lepidlo Herkules v unikátním trojúhelníkovém tvaru existuje hned ve čtyřech barvách – lepidlo působí díky zajímavému obalu vesele a hravě, a praktické je, že se dětem nemůže například zakutálet. Při práci se s ním dobře pracuje, neboť díky hraně se dají lepit i velmi malé plošky, a lepidlo se dostane pouze tam, kde má být.

Děti jistě zaujme i lepidlo Herkules Tyčinky Holky & Kluci. Sice mají obdobné funkce jako klasické lepidlo Herkules v tyčince v červenožlutém obalu, ale která holčička by nechtěla mít v penále lepidlo ve stylové růžové barvě a kluk v modré.

Děti budou zcela jistě nadšené též z tyčinky Herkules Mizím. Po nanesení zůstává na povrchu obarvená stopa, která během krátké doby zcela zmizí. Při lepení je tak nepřehlédnutelně označeno, kde je lepidlo naneseno. Předejde se tak, zbytečnému zamazání a plýtvání. A ještě je s ní zábava.

Tyčinka NEON je nový typ lepidla vyroben ve čtyřech neonových barvách se třpytkami a hodí se jak k lepení papíru, tkanin, korku tak i dalších savých materiálů. Mezi výhody patří, že lepidlo lepí a současně kreslí. Třpytky neodpadávají a po zaschnutí lepidlo nenechává lepkavé stopy. Lepidlo je tak ideální pro výtvarné činnosti – děti s ním mohou lepit, ale také kreslit, respektive ozdobit své kresby, takže v kreativitě malých umělců nic nestojí v cestě.

Družstvo Druchema také vyrábí tradiční lepidlo Kanagom. Inovovaná lepidla Kanagom mají vylepšenou recepturu a nová balení. Moderní a jednoduchý design je přizpůsobený současnému zákazníkovi. Nové varianty: Na dřevo – speciální voděodolné lepidlo. Vhodné k lepení papíru, dřeva, korku, balsy a ostatních dřevovláknitých materiálů. Na kůži – speciální voděodolné lepidlo. Vhodné k lepení textilu, přírodní i umělé kůže, pryže. Je možno využít k opravám obuvi, kabelek a dalších doplňků. Na sklo – speciální voděodolné lepidlo. Vhodné k lepení a opravám skla, porcelánu, keramiky, které nepřichází do styku s potravinami.

Kompletní nabídku sortimentu naleznete na webových stránkách družstva Druchema www.druchema.cz

Diskuze