Hurá do školy s lepidlem Herkules!

Herkules je legendární české žluto-červené disperzní lepidlo s univerzálním použitím pro práci ve škole, v kanceláři a v domácnosti. Dokáže slepit vše, co alespoň trochu saje, tedy papír, dřevo, kůži, korek, ale například i některé druhy plastu. Stal se jedničkou mezi českými lepidly. Je nepostradatelným pomocníkem každého školáka, kutila, modeláře nebo malého či velkého výtvarníka. 

Společnost Druchema je tradiční česká firma, která Herkules začala vyrábět mezi 50. a 60. rokem minulého století. Řadíme se mezi etablované české společnosti s mnohaletou tradicí, a ačkoliv firma vyrábí velice široké spektrum produktů, tak Herkules patří stále mezi TOP výrobky. Jsme rádi, že Herkules se používá již od útlého věku. Fenoménem v roce 2019 byl sliz, který se také vyráběl pomocí lepidla Herkules. Tento produkt nadále dělá radost všem věkovým generacím a pomáhá v mnoha domácnostech i dnes.

Vážíme si přízně, kterou si lepidla a značka HERKULES vybudovala u našich zákazníků a snažíme se přicházet s novými nápady. V nedávné době jsme vytvořili několik inovativních lepidel HERKULES, která baví nejenom nás, ale hlavně děti svou funkcí, ale i designem.

Jednou z prvních variací známého lepidla je HERKULES Tyčinka NEON. Jedná se o univerzální lepicí tyčinku určenou pro užití v domácnosti, škole i kanceláři. Její výjimečnost spočívá v novém vzhledu lepidla – tyčinka je v neonových barvách se třpytkami. Je vhodná k lepení papíru, tkanin, korku a dalších savých materiálů. Nespornými přednostmi lepidla je například to, že tyčinky nejenom lepí, ale dokonce i kreslí. Třpytky obsažené v lepidle neopadávají. A také po zaschnutí nezůstávají lepkavé stopy. Lepidlo vyrábíme ve 4 krásným neonových barvách: modrá, zelená, růžová a žlutá – vybere si každý.

Dále nabízíme HERKULES Tyčinku s vůní. Tato nová univerzální lepicí tyčinka je ideálním pomocníkem nejen v domácnosti, ale ve škole je vždy při ruce v penále díky svému tvaru. HERKULES voňavé tyčinky nabízíme ve dvou příjemných vůních, a to ananas s mangem a jablko se skořicí. Jsou vhodné k lepení papíru, tkanin, korku a dalších savých materiálů. Kromě zajímavých vůní patří mezi další přednost lepidla jeho tvar. Tyčinka je vyráběna ve tvaru tužky pro snadné uchopení, je tak zaručena lepší manipulace i pro menší děti.

Dalším výrobkem z řady HERKULES, který je právě ve výrobním procesu a brzy ho již budeme nabízet, je například HERKULES Kutílek. Ten vyrábíme s cílem propojení práce a zábavy. Z lepidla se následně půjde dát vytvořit sliz, se kterým si děti mohou následně i pohrát. A to je radost, o kterou usilujeme.

Nebojte se tvořit, s lepidly Herkules budete vždy originální!

Kompletní nabídku sortimentu naleznete na webových stránkách www.druchema.cz

Diskuze