Další vzdělávání

Webinář: Jak se připravit na kontroly z ČŠI v druhém pololetí

Online: 22. 2. 2019, více informací zde

Splňujete požadavky ČŠI na povinnou dokumentaci školy? Víte, jaká má vůči Vám inspekce práva a povinnosti? Zvládli byste v roce 2019 kontrolu bez sebemenšího zaváhání? Vyvarujte se nejčastějších chyb – na praktickém webináři Vám poradíme konkrétní kroky, pomocí kterých se ve svých povinnostech rychle zorientujete. Navíc se vše potřebné dozvíte z pohodlí svého kabinetu. Rychle – stručně – přehledně: S námi budete na druhé pololetí připraveni!

 

Seminář: Rizika správního řízení ve školách

Praha: 22. 2. 2019, více informací zde

Vyznáte se v oblasti povinného vedení spisové služby? Archivujete informace o žácích, školní dokumentaci či knihy úrazů správně podle zákona o archivnictví a spisové službě, ale také podle GDPR? V rámci odborného semináře budete mít jistotu perfektně nastavených archivačních procesů ve vaší škole.

 

Vzdělávací kurz: Rychlé lekce pro školního pověřence ve světla adaptačního zákona

Praha: 27. 2. 2019 – 17. 3. 2019, více informací zde

Přijali jste místo školního pověřence? Orientujete se v požadavcích EU? Víte, jak je uplatnit ve víru pedagogů, rodičů a žáků? Připravte se na jednotlivé úkoly pod dohledem zkušenějšího kolegy! Na rychlém kurzu projdeme vaši agendu od A do Z ve světle adaptačního zákona ČR. S námi se do spleti svých povinností nezamotáte.

 

Konference: MŠ v roce 2019 – financování, motivace, legislativa

Praha: 18. 3. 2019, více informací zde

Je tady 15. konání celostátní konference určené ředitelkám mateřských škol. Víte, jaké legislativní změny Vás čekají v roce 2019? Jaké povinnosti máte jako ředitelé během správního řízení? Přijďte se zorientovat v požadavcích na vaši už tak náročnou práci, prodiskutovat své problémy a nabrat novou energii během příjemně stráveného dne!

 

Vzdělávací kurz: Ředitel pod návalem administrativy

Praha: 19. 3. 2019 – 14. 4. 2019, více informací zde

Jste zavaleni administrativou, pro kterou nestíháte další povinnosti ředitele školy? Přijměte pomocnou ruku! V rámci nového vzdělávacího kurzu vám pomůžeme nastavit konkrétní postupy pro vaši školu. Zaměříme na sdílení zodpovědnosti a delegování menších administrativních úkonů a uvolnění rukou ředitele.

 

Vzdělávací kurz: Specialista na řešení školní šikany a kyberšikany

Praha: 11. 4. 2019 – 12. 5. 2019, více informací zde

Vzdělávací kurz je akreditovaný MŠMT ČR, č. j. MSMT-10092/2016-314 
  
Obáváte se okamžiku, kdy se vám dítě svěří se svým trápením a vy mu nebudete umět pomoci? Do této situace se pedagogičtí pracovníci dostávají často zejména v případech šikany a kyberšikany. Očekává se od nich know-how, které však studiem vysoké školy nezískali. Nabízíme vám základní praktický výcvik s akreditací MŠMT, který vás zbaví strachu a naučí vás, jak se vyvarovat základním chybám spojeným s laickým přístupem.