Další vzdělávání

KOMPLEXNÍ KURZ: Radikální změny ve financování škol od 1. 9. 2019 v praxi

Pozor, od 1. září 2019 platí nová pravidla pro financování škol a školských zařízení! Víte, jak sestavit rozpočet pro nový školní rok? Na jaké finance má Vaše škola nárok? Budete muset provést organizační změny? Připravte se včas! Vše důležité se dozvíte na komplexním školení: doporučíme, jak postupovat krok za krokem, a projdeme s Vámi rozpočet Vaší školy. V ceně školení je také cvičný výpočet podle PHmax a zpětná vazba lektora. Vybrat si můžete z následujících termínů v Praze a Brně.

Brno: 27. 8. 2019 – přihlaste se pod tímto odkazem.

Praha: 28. 8. 2019 – přihlaste se pod tímto odkazem.

Praha: 11. 9. 2019 – přihlaste se pod tímto odkazem.

Brno: 24. 9. 2019 – přihlaste se pod tímto odkazem.

 

KONFERENCE: FORUM MATEŘSKÝCH ŠKOL

Forum mateřských škol v pořadí již po šestnácté vybírá ta nejdůležitější témata z oblasti předškolního vzdělávání. Přijďte se pobavit, získat nové informace a nabrat inspiraci do dalšího školního roku. Kromě odborných přednášek se můžete těšit také na veletrh vzdělávacích pomůcek, hraček a vybavení za mimořádně výhodné ceny. Chybět nebude ani bohatá tombola.

Praha: 14. 10. 2019 – přihlaste se pod tímto odkazem.

Olomouc: 23. 10. 2019 – přihlaste se pod tímto odkazem.

 

KONFERENCE: Legislativní smršť ve společném vzdělávání

Ve školské legislativě je stále velmi rušno. Sotva ministr školství podepsal novelu inkluzivní vyhlášky, už je na obzoru další velká změna. Tentokrát se bude týkat financování asistenta pedagoga a platit má již od 1. 1. 2020. Zúčastněte se naší podzimní konference a přijďte si udělat ve všem jasno. Zeptejte se našich odborníků také na to, jak správně postupovat při zvládání agresivních projevů žáků či jejich rodičů a ochránit ostatní žáky a zaměstnance Vaší školy.

Praha: 11. 11. 2019 – přihlaste se pod tímto odkazem.

 

NOVINKA! V rámci našeho nového portálu pro online vzdělávání EDUARDO se můžete dále zúčastnit následujícího webináře: 

Webinář: Nová pravidla financování asistenta pedagoga od 1. 1. 2020

Máte na své škole asistenta pedagoga? Pokud ano, mohou se právě vás týkat významné změny v jeho financování platné již od 1. 1. 2020. Dochází k nim kvůli reformě financování a čerstvě novelizované inkluzivní vyhlášce. Jak si spočítat phAsistent? Využijte prázdninového klidu ve škole a informujte se o připravované změně podrobně na našem webináři.

Online: 26. 08. 2019 – přihlaste se pod tímto odkazem.