Další vzdělávání

ŠKOLENÍ: Právní povinnosti ředitelky MŠ

Jak splnit každodenní povinnosti plynoucí ze zákoníku práce a školského práva?

Ředitelky MŠ nejvíc zápasí s legislativou: nové vyhlášky, složité formulace, spletitá pravidla zaměstnávání… Vyhněte se pochybením v oblasti školského a pracovního práva. Ať už jde o postupy při přijímání dítěte bez očkování, postavení školky při sporech s rodiči nebo výpověď ve zkušební době, vše důležité uslyšíte na jednom školení.

Praha: 27. 2. 2020 – přihlaste se pod tímto odkazem.

 

ŠKOLENÍ: Jak zvládnout nával administrativy a dokumentace v MŠ

Aktuální povinnosti ředitelky MŠ ve školním roce 2019/2020

Administrativa stále více zatěžuje ředitelky MŠ. Nový školní rok navíc přináší řadu změn! Jak se novela inkluzivní vyhlášky promítne do školní a třídní dokumentace? Co bude prioritou kontrol ČŠI? Jaké nové povinnosti máte vůči asistentům pedagoga? Poradíme pomocí příkladů z praxe!

Praha: 17. 3. 2020 – přihlaste se pod tímto odkazem.

 

SEMINÁŘ: Klíčové změny v podpůrných opatřeních od 1. 1. 2020

Jak správně poskytovat podpůrná opatření žákům s SVP

Od 1. 1. platí zbrusu nová pravidla pro podpůrná opatření. Týkají se změn v počtu a práci asistentů pedagoga, financování pomůcek a řady dalších. Podstatně ovlivní i spolupráci školy se školskými poradenskými zařízeními. Získejte o všem dokonalý přehled a tipy ověřené praxí!

Brno: 30. 3. 2020 – přihlaste se pod tímto odkazem.

 

KONFERENCE: FORUM MATEŘSKÝCH ŠKOL

Legislativně nabité Forum mateřských škol opět přichází s klíčovými informacemi pro vedení vaší mateřské školy. I tentokrát se těšíme na setkání s vámi – dozvíte se, co nového chystá MŠMT, jaké informace musíte od 1. 1. 2020 poskytovat, co si připravit před kontrolou ČŠI nebo jak plánovat rozvoj vaší školky. Kromě důležitých informací načerpáte inspiraci do dalšího pololetí. Vedle odborných přednášek se můžete těšit také na veletrh vzdělávacích pomůcek, hraček a vybavení za mimořádně výhodné ceny. Chybět nebude ani bohatá tombola.

Praha: 25. 3. 2020 – přihlaste se pod tímto odkazem.

Olomouc: 31. 3. 2020 – přihlaste se pod tímto odkazem.