Další vzdělávání

SEMINÁŘ: Převrat v inkluzi od 1. 1. 

Školy se připravují na převrat v inkluzi! Co se mění u podpůrných opatřeních? Kolik můžete mít asistentů pedagoga? Jaké další změny čekají od 1. 1. 2020 Vaši školu? Novela inkluzivní vyhlášky Vás šetřit nebude. Na praktickém semináři se připravíte na vše!

Praha: 23. 1. 2020 – přihlaste se pod tímto odkazem.

 

ŠKOLENÍ: Právní minimum pro ředitele ZŠ

Jak se neztratit ve spleti školského i pracovního práva

Ředitelé ZŠ nejvíc zápasí s legislativou: nové vyhlášky, složité formulace, spletitá pravidla zaměstnávání… Vyhněte se pochybením v oblasti školského, pracovního i rodinného práva. Ať už jde o postupy při přijímání dítěte cizince, dokumentaci ve vztahu se zřizovatelem nebo výpověď ve zkušební době, vše důležité uslyšíte na jednom školení. Jako bonus získáte právní poradnu s lektorem!

Praha: 29. 1. 2020 – přihlaste se pod tímto odkazem.

 

SEMINÁŘ: Jak správně zaměstnávat a financovat asistenta pedagoga od 1. 1. 2020

Nová pravidla po novele inkluzivní vyhlášky a novém vládním nařízení

Máte ve škole asistenty pedagoga? Pak musíte s účinností již od 1. 1. 2020 uplatňovat řadu nových legislativně závazných pravidel pro jejich zaměstnávání a financování. Seznamte se podrobně s tím, jak to bude probíhat v praxi, na našem semináři. Zkušený lektor vám navíc poskytne rady a tipy, jak si počínat a čeho se vyvarovat, aby spolupráce s asistenty pedagoga byla bezproblémová.

Praha: 4. 2. 2020 – přihlaste se pod tímto odkazem.

 

ŠKOLENÍ: Jak se připravit na kontrolu školní/třídní dokumentace v druhém pololetí

Praktické návody a doporučení

Splňujete aktuální požadavky na povinnou dokumentaci školy? Jak dalece Vás může překvapit kontrolní činnost různých subjektů ve školách? Vyvarujte se nejčastějších chyb – na praktickém školení poradíme konkrétní kroky, pomocí kterých se ve svých povinnostech rychle zorientujete.

Praha: 7. 2. 2020 – přihlaste se pod tímto odkazem.

 

WORKSHOP: Jak vést ženský tým ve školství

Vztahy na pracovišti – Motivace – Zpětná vazba

Školní sborovny ovládají ženy! Také máte někdy pocit, že vašemu týmu chybí mužský element? Bojujete s žabomyšími spory a nevíte, jak vybudovat lepší kolektiv? Jaká jsou ovšem skutečná specifika ženských kolektivů ve školském prostředí? Díky našemu workshopu zjistíte, jak své kolegyně správně motivovat, poznat, na co slyší, a přeměnit jejich slabiny na silné stránky. Vybudujte silný pedagogický tým!

Praha: 18. 2. 2020 – přihlaste se pod tímto odkazem.

 

KONFERENCE: FORUM MATEŘSKÝCH ŠKOL

Legislativně nabité Forum mateřských škol opět přichází s klíčovými informacemi pro vedení vaší mateřské školy. I tentokrát se těšíme na setkání s vámi – dozvíte se, co nového chystá MŠMT, jaké informace musíte od 1. 1. 2020 poskytovat, co si připravit před kontrolou ČŠI nebo jak plánovat rozvoj vaší školky. Kromě důležitých informací načerpáte inspiraci do dalšího pololetí. Vedle odborných přednášek se můžete těšit také na veletrh vzdělávacích pomůcek, hraček a vybavení za mimořádně výhodné ceny. Chybět nebude ani bohatá tombola.

Praha: 25. 3. 2020 – přihlaste se pod tímto odkazem.

Olomouc: 31. 3. 2020 – přihlaste se pod tímto odkazem.