Další vzdělávání

KONFERENCE: Bouřlivý rok 2019/2020 pro ředitele školy

Podzim je doslova nabitý legislativními změnami, které mají zásadní dopad na rozpočet školy. Ujistěte se, že máte vše správně nastaveno. Dozvíte se, co vše bude nutné z rozpočtu školy hradit. Poradíme také, jak vyzrát na problematické rodiče či jak efektivně pracovat s informačními technologiemi po revizi RVP. A jak se připravit na kontroly ČŠI? Přijďte se zorientovat ve všem, co vás čeká. Těšíme se na vás na 5. konferenci konané pod záštitou časopisu Průvodce společným vzděláváním.

Praha: 2. 12. 2019 – přihlaste se pod tímto odkazem

 

SEMINÁŘ: Jak správně zaměstnávat a financovat asistenta pedagoga od 1. 1. 2020

Nová pravidla po novele inkluzivní vyhlášky a novém vládním nařízení

Máte ve škole asistenty pedagoga? Pak musíte s účinností již od 1. 1. 2020 uplatňovat řadu nových legislativně závazných pravidel pro jejich zaměstnávání a financování. Seznamte se podrobně s tím, jak to bude probíhat v praxi, na našem semináři. Zkušený lektor vám navíc poskytne rady a tipy, jak si počínat a čeho se vyvarovat, aby spolupráce s asistenty pedagoga byla bezproblémová.

Praha: 10. 12. 2019 – přihlaste se pod tímto odkazem.

 

SEMINÁŘ: Převrat v inkluzi od 1. 1. 

Školy se připravují na převrat v inkluzi! Co se mění u podpůrných opatřeních? Kolik můžete mít asistentů pedagoga? Jaké další změny čekají od 1. 1. 2020 Vaši školu? Novela inkluzivní vyhlášky Vás šetřit nebude. Na praktickém semináři se připravíte na vše!

Praha: 12. 12. 2019 – přihlaste se pod tímto odkazem.

 

ŠKOLENÍ: Právní minimum pro ředitele ZŠ

Jak se neztratit ve spleti školského i pracovního práva

Ředitelé ZŠ nejvíc zápasí s legislativou: nové vyhlášky, složité formulace, spletitá pravidla zaměstnávání… Vyhněte se pochybením v oblasti školského, pracovního i rodinného práva. Ať už jde o postupy při přijímání dítěte cizince, dokumentaci ve vztahu se zřizovatelem nebo výpověď ve zkušební době, vše důležité uslyšíte na jednom školení. Jako bonus získáte právní poradnu s lektorem!

Praha: 29. 1. 2020 – přihlaste se pod tímto odkazem.

 

KONFERENCE: FORUM MATEŘSKÝCH ŠKOL

Legislativně nabité Forum mateřských škol opět přichází s klíčovými informacemi pro vedení vaší mateřské školy. I tentokrát se těšíme na setkání s vámi – dozvíte se, co nového chystá MŠMT, jaké informace musíte od 1. 1. 2020 poskytovat, co si připravit před kontrolou ČŠI nebo jak plánovat rozvoj vaší školky. Kromě důležitých informací načerpáte inspiraci do dalšího pololetí. Vedle odborných přednášek se můžete těšit také na veletrh vzdělávacích pomůcek, hraček a vybavení za mimořádně výhodné ceny. Chybět nebude ani bohatá tombola.

Praha: 25. 3. 2020 – přihlaste se pod tímto odkazem.

Olomouc: 31. 3. 2020 – přihlaste se pod tímto odkazem.