Usnadněte si práci: administrativa a komunikace s rodiči přehledně na jednom místě

Hledáte pomocníka, který vám ušetří administrativu? Chtěli byste digitalizovat školní matriku nebo přesunout komunikaci s rodiči z e-mailu a různých chatovacích aplikací na jedno místo? Zkuste aplikaci MáŠkolka, kterou si rodiče zamilují a mateřské škole ušetří práci.

Jak to víme? MáŠkolka je totiž jediný informační systém pro MŠ v ČR, který je vyvíjený přímo učiteli a řediteli mateřských škol. Víme, co společně potřebujeme, co kde vykazujeme a co kde hlídáme.

Výkaznictví, komunikace s rodiči, fotogalerie, správa školy, webové stránky, omluvenky a další funkce v jedné aplikaci. To a mnohem více je MáŠkolka

Pošlete nám kontakt na kolegyni nebo kolegu, kterého za školu pověříte úkolem uvést aplikaci MáŠkolka do praxe ve vaší MŠ. Veškeré užitečné části aplikace jsou snadné. Ukážeme a vysvětlíme.

Přepis stávajících papírových dat? Žádný problém. Pomůžeme vám digitalizovat matriku školy do elektronické podoby. No a od toho už jen krůček dál: evidence docházky nebo třídní kniha pak půjde evidovat mnohem snadněji.

Stále váháte?

Z naší praxe víme, že rodiče využívají aplikaci například k omlouvání svých dětí online přes telefon velmi rádi. Nemusí nikam volat, psát. Kliknou a hotovo. MŠ vyřídí méně hovorů přes telefon a různým způsobem. Škola má tyto informace pro další evidenci. Do kuchyně příkladem. Paní kuchařka se přes telefon online podívá (zvládne to, máme „stokrát a jednou“ ozkoušené), kolik dětí je dnes nahlášeno na oběd a pro kolik obědů si naopak přijdou rodiče nemocného dítěte. MáŠkolka tyto informace v dalším kroku zaúčtuje. Včetně počtu předškoláků s rozdílnou cenu oběda. A v posledním kroku je export těchto dat do výkaznictví. MáŠkolka toho ale umí mnohem víc. Slibujeme, že část řízení Vaší MŠ budete mít jako na dlani, už během pár kliknutí. 

Jsme si jisti, že jsme vás přesvědčili k tomu, abyste nám napsali email na info@maskolka.cz a budeme vás kontaktovat zpět. Domluvíme se a přijedeme. Aplikaci si můžete vyzkoušet úplně zdarma a bez omezení!

Vaše MŠ díky aplikaci MáŠkolka nabízí víc než ostatní a v souladu s digitalizací škol.

Naše webové stránky: www.maskolka.cz, email: info@maskolka.cz

Telefonní čísla: 232 000 802, 232 000 801, 232 000 800

Poskytovatelem aplikace je česká společnost Dignus. Vyvíjíme a nabízíme tuto aplikaci od roku 2009.

Diskuze