Usnadněte si práci: Administrativa a komunikace s rodiči přehledně na jednom místě

Hledáte pomocníka, který vám zjednoduší administrativu? Chtěli byste digitalizovat školní matriku nebo přesunout komunikaci s rodiči z e-mailu a různých chatovacích aplikací na jedno místo? Zkuste aplikaci MáŠkolka, kterou si rodiče zamilují a mateřské škole ušetří práci.


Jak to víme? MáŠkolka je totiž jediný informační systém pro MŠ v ČR, který je vyvíjený přímo učiteli a řediteli mateřských škol. Víme, co všichni potřebujeme, co kde vykazujeme a co musíme hlídat.

Výkaznictví, komunikace s rodiči, fotogalerie, správa školy, webové stránky, omluvenky a další funkce v jedné aplikaci. To a mnohem víc je MáŠkolka

Pošlete nám kontakt na kolegyni nebo kolegu, kterého za školu pověříte úkolem uvést aplikaci MáŠkolka do praxe. Veškeré užitečné části aplikace jsou snadné. Ukážeme a vysvětlíme.

Přepis stávajících papírových dat? Žádný problém. Pomůžeme vám digitalizovat matriku školy do elektronické podoby. No a od toho už jen krůček dál: evidence docházky nebo třídní kniha pak půjde evidovat mnohem snadněji.

Stále váháte?

Z naší praxe víme, že rodiče velmi rádi využívají aplikaci k omlouvání svých dětí. Nemusí nikam volat, psát. V telefonu nebo na notebooku kliknou a hotovo. Škola má tyto informace pro další evidenci, Například do kuchyně. Paní kuchařka se přes telefon nebo tablet podívá (zvládne to, máme „stokrát a jednou“ ozkoušené), kolik dětí je dnes nahlášeno na oběd a pro kolik obědů si naopak přijdou rodiče nemocného dítěte. MáŠkolka tyto informace v dalším kroku zaúčtuje. Včetně počtu předškoláků s rozdílnou cenu oběda. A v posledním kroku je export těchto dat do výkaznictví. MáŠkolka toho ale umí mnohem víc. Slibujeme, že část řízení Vaší MŠ budete mít jako na dlani, už během pár kliknutí. 

A nyní jsme si už jisti, že jsme vás přesvědčili k tomu, abyste nám napsali e-mail na prodej@dignus.cz  Hned odpovíme, domluvíme se a přijedeme. Aplikaci si můžete vyzkoušet úplně zdarma a bez omezení!

Vaše MŠ díky aplikaci MáŠkolka nabízí víc než ostatní a v souladu s digitalizací škol.

Naše webové stránky: www.maskolka.cz, e-mail: prodej@dignus.cz

Telefonní čísla: 232 000 802, 232 000 801, 232 000 800.

Poskytovatelem aplikace MáŠkolka je česká společnost Dignus, která vyvíjí a nabízí tuto aplikaci již od roku 2009.

Diskuze