Školka v mobilu – vše přehledně na pár kliknutí

Školka v mobilu je mobilní aplikace, která vám usnadní komunikaci s rodiči a zjednoduší formální procesy a administrativu. Vše budete mít přehledně na jednom místě. Pomocí pouhých několika kliknutí zobrazíte omluvenky, zapíšete informace do třídní knihy nebo pošlete zprávu rodičům. Získáte nástroj, se kterým bude správa školky hračka!

A to s nejlevnějším produktem na trhu, bez jakýchkoli omezení.

Mezi hlavní funkce aplikace patří elektronická nástěnka, kam lze kromě oznámení pro rodiče vkládat interaktivní ankety a nechat rodiče hlasovat o rozhodnutích týkajících se jejich dětí. Navíc snadno zjistíte, kdo z rodičů si informace přečetl, a kdo nikoliv. S rodiči můžete komunikovat také individuálně. Můžete vést portfolio každému dítěti a rodič může sledovat progres. Do aplikace dále můžete vkládat neomezené množství fotografií a videí z dění ve třídě, které budou k dispozici rodičům ke stažení. Zajišťujeme 100% ochranu nejen fotografií, ale také osobních údajů a citlivých informací. Nemusíte se tedy bát, že by se vaše data dostala do nesprávných rukou. Na bezpečí si zakládáme.

Aplikace vám usnadní i administrativu. Můžete skrze ni přijímat omluvenky od rodičů, vést docházku a případně náhrady docházky a spravovat třídnici. Systém dále umožňuje elektronickou evidenci pošty, vedení spisů jednotlivých dětí, tvorbu výkazů a správu dalších důležitých dat, spravovat přehled o financích za školné a stravné. Veškeré dokumenty jsou v případě potřeby připraveny k tisku.

Aplikace je vhodná pro všechny typy školek a dětských skupin, umožňuje nastavit typ docházky a přizpůsobit systém vašim potřebám. Nabízíme plnohodnotnou verzi aplikace na první měsíc zdarma k nezávaznému otestování – stačí se zaregistrovat na https://www.skolkavmobilu.cz/registrace. Potom se můžete rozhodnout, jestli budete chtít aplikaci nadále využívat. Cena je pro všechny školky jednotná, nezáleží na počtu dětí, tříd ani zaměstnanců – nic neomezujeme!

Diskuze