Online školka Dignus

Chcete mít pohromadě školní dokumentaci, docházku dětí nebo komunikaci s rodiči? Hledáte moderní a efektivní nástroj, který vám usnadní práci? Zkuste online informační systém pro mateřské školy.

Jsme odhodlanou skupinou učitelů a ředitelů mateřských škol. Od roku 2009 pracujeme na online aplikaci, která nám má pomoci. Má být pro všechny učitele snadno a bez školení pochopitelná.

  • Chceme na jednom místě komunikaci s rodiči (ne SMS, emaily, Whatsapp, Facebook), ale zabezpečenou online formu. Jednoduchou, na dvě kliknutí. Opozdíme se z výletu? Ťuk a hotovo. Odkudkoliv. Z autobusu. Se zpětnou kontrolu, co a kdo komu psal a co rodič odpověděl.
  • Chceme elektronickou nástěnku, kam dáváme aktuality pro rodiče ze školky a důležitá upozornění. Hromadně (celé třídě), skupině (kroužek), tak jednotlivým rodičům.
  • Omlouvání a plánování docházky rodičem včetně exportu pro kuchyni (počty obědů, svačin), hospodářku (mzdy, příspěvky, školné) a vedení školy.
  • Automatický výpočet školného, příspěvků, stravného dle plánu docházky a reality, automatické generování platby rovnou do profilu rodiče, klikne na telefon a je uhrazeno.
  • Zabezpečenou fotogalerie pro rodiče dětí, které do školky chodí. S historií pro ty, co už odešli. Součástí mají být pěkné internetové stránky školy. Napíšu na nástěnku a zvolím, jestli jen pro rodiče, nebo umístit i na veřejný web školky.
  • Potřebujeme informace o zdravotních potřebách dítěte hned po ruce, když suplujeme, tak kontakty na rodiče, informace o opatrovnictví atd.
  • Jako ředitelé potřebujeme exporty pro výkaznictví (InSpis, MŠMT sběr dat), exporty pro kuchyni, pro vedení školy o kapacitě, plánu, realitě.
  • Třídní knihu online, ať důležité opakující se zápisy nemusíme opisovat. Dokumentaci a evidenci ke kontrolám bezpečnosti práce, požární ochraně, a také hlídat všechny důležité termíny revizí a kontrol.

A víme, že toho je mnohem víc. Proto jsme vytvořili jeden jednoduchý systém na správu MŠ jménem Dignus. Žádná složitá školení, žádné instalování, vše je online. Do tří dnů od objednání. Spuštění na počítači, tabletu, telefonu. Přesvědčte se, že to, co jsme vytvořili má smysl. Napište nebo zavolejte a přijedeme Vám Dignus ukázat. Navíc dokáže ušetřit finance. Cenu jsme nastavili co možná nejnižší. 500 Kč paušál + 100 Kč/třída za měsíc. www.dignus.cz, e-mail: info@dignus.cz a telefon 232 000 802.

Diskuze