Knížka o dětských psychických a výchovných problémech ke stažení

Pokud se staráte o děti a zajímá vás oblast jejich psychiky, je knížka s názvem Co to s ní(m) je? od psycholožky PhDr. Michaely Peterkové přesně pro vás. Je určená všem, kteří se starají o děti. Čtivě a srozumitelně informuje o nejčastějších duševních problémech, poruchách a výchovných obtížích u dětí ve věku do 10 let. Budete pak umět rozlišit, co je opravdu problém a co ne, vyvarujete se zbytečných chyb a stanete se odborníkem v oblasti duševního zdraví svého dítěte. Věříme, že z ní načerpáte užitečné informace.

Kniha CO TO S NÍ(M) JE? obsahuje informace o nejčastějších duševních a výchovných problémech u dětí, například o úzkostech, problémech s jídlem a spánkem, nízkém sebevědomí, poruchách chování, lhaní a dalších potížích. Knížka je psaná srozumitelně a určená pro rodiče, prarodiče, učitele a kohokoli, kdo se stará o děti a zajímá se o jejich psychický vývoj.

Psychické a výchovné problémy dětí do 10 let

Obsah:

Problémy v mezilidských vztazích
Potíže s řečí
Hyperaktivita a porucha pozornosti
Pomočování
Problémy se spánkem
Psychosomatika – tělesné problémy s psychickou příčinou
Problémy s jídlem
Agresivní a jinak nevhodné chování
Deprese, úzkosti a strachy
Lhaní u dětí
Nízké sebevědomí
Kde hledat pomoc

Stáhnout Co to s ní(m) je? Kniha je ve formátu PDF, takže ji přečtete na počítači, tabletu, mobilu i ve čtečce, nebo si ji můžete vytisknout. Děkujeme autorce za laskavé svolení ke sdílení odkazu na její e-book, který najdete na stránkách služeb psychologického poradenství psyx.cz.

2 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 5 (2 hodnocení, průměr: 5,00 z 5)
Pokud chcete hodnotit, prosím, přihlašte se.
Loading...

Napsat komentář