Živé vysílání: Veřejné zakázky: Nová pravidla pro školní stravování v roce 2022

Živé vysílání: Veřejné zakázky: Nová pravidla pro školní stravování v roce 2022

Podle jakých pravidel musíte nově nakupovat potraviny do školní jídelny

Pozor, novela zákona o zadávání veřejných zakázek se dotkne i škol! Jak se pro některé školy změní nakupování potravin v roce 2022? Omezí se okruh dodavatelů a budete se muset porozhlížet po nových? Víte, jak veškeré zákonné povinnosti promítnout do vytváření zadávacích podmínek, hodnocení nabídek či výběru dodavatele? A hrozí vám sankce za zadání veřejné zakázky bez dodržení zásad sociálně odpovědného zadávání? Na živém vysílání probereme zásadní novinky i obecné postupy zadávání VZ.

Na živém vysílání probereme dopad novely zákona o zadávání veřejných zakázek na školy. Ta má vejít v účinnost v roce 2022 a změní zadávání veřejných zakázek na nákup potravin do školní jídelny, a to zejména u škol, které nakupují potraviny nad 5,5 mil. Kč. Podíváme se na to, jak správně zadávat veřejné zakázky i u škol, které nakupují potraviny pod 5,5 mil. Kč. Na živém vysílání zjistíte, jaké formy zadávání VZ jsou pro vaši školu nejvýhodnější a jak můžete ovlivnit udržitelné nakupování potravin (nakupování potravin s ochrannou známkou a biopotravin). Problematiku si ukážeme i na příkladech z praxe.

Cíl živého vysílání

Cílem živého vysílání Veřejné zakázky: Nová pravidla pro školní stravování v roce 2022 je srozumitelně a komplexně vás seznámit s legislativními změnami, které ovlivní novela zákona o zadávání veřejných zakázek při nákupu potravin do školních jídelen v příštím školním roce.

Komu je živé vysílání určeno   

Živé vysílání je určeno ředitelům škol a školských zařízení, zřizovatelům škol a osobám majících na starosti zadávání veřejných zakázek.

Přihlášení na forum-media.cz

Detaily

Začátek v

6. 5. 2022 - 9:00

Konec v

13:00

Powered by Yendif Technologies

Napsat komentář