Živé vysílání: Převratná novela zákona o pedagogických pracovnících

Živé vysílání: Převratná novela zákona o pedagogických pracovnících

Zásadní změny pro všechny členy sboru

 

Zaměstnávání a kvalifikační předpoklady pedagogů čeká velká revoluce. Kteří z vašich učitelů si budou muset doplnit kvalifikaci a do kdy? Kdo bude muset absolvovat jazykovou zkoušku a komu bude náležet nový příplatek? Poznejte dlouho očekávanou novelu zákona o pedagogických pracovnících.

Cíl živého vysílání:

 

Cílem živého vysílání Převratná novela zákona o pedagogických pracovnících je vás přehledně a na praktických příkladech seznámit se všemi změnami, které přinese velká novela přináší. Dozvíte se s předstihem o nutných krocích, které budete muset na své škole zajistit. Týkají se především kvalifikace pedagogů na všech stupních vzdělávání, nových požadavků na asistenty pedagoga, nutnosti složit jazykovou zkoušku z českého jazyka pro všechny učitele cizí národnosti a řady dalších nových povinností pro všechny pedagogické pracovníky a členy školního poradenského pracoviště. Zkušená lektorka vás na vše připraví.

Komu je seminář určen:

 

Živé vysílání Novela zákona o pedagogických pracovnících  je určeno především ředitelům mateřských, základních a středních škol všech druhů, jejich zástupcům a dalším zaměstnancům zodpovědným za personální agendu ve škole.

Více informací a přihlášení na forum-media.cz

Detaily

Začátek v

19. 4. 2023 - 9:00

Konec v

13:00

Powered by Yendif Technologies

Napsat komentář