Živé vysílání: Jak vzkřísit školní finance díky alternativním zdrojům

Živé vysílání: Jak vzkřísit školní finance díky alternativním zdrojům

Hospodaření se svěřenými prostředky školy nestačí a vy musíte vynakládat mnoho úsilí pro získání nadnormativních zdrojů financování? Nevíte, jaké jsou vaše možnosti? Nebo jak řešit problémovou administrativu pro získání dotací? Tápete, jak na kalkulace a odměny v případě doplňkové činnosti? Získat finance pro modernizaci školy je pořádně tvrdý oříšek. Expertka na školní financování předvede praktické ukázky a prozradí největší úskalí i pozitiva alternativních zdrojů financování.

Cíl živého vysílání

Mnoho škol hledá cesty, jak získat finance do školní kasy různými zdroji. Ať už jde o dotace nebo doplňkovou činnost školy, jejich čerpání má svá striktní pravidla. Na živém vysílání vám poradíme, jaké kroky musíte udělat, abyste na alternativní zdroje dosáhli. Zjistíte, jaká jsou největší úskalí jednotlivých zdrojů, i v čem tkví jejich pozitiva. Poradíme, jak se poprat s nezbytnou administrativou a nebudou chybět ani praktické ukázky pro tvorbu kalkulací a dalších dokumentů.

Zkušená lektorka vás na našem praktickém živém vysílání provede nejdůležitějšími pravidly a postupy pro hospodaření s alternativními zdroji financování.

Komu je seminář určen

Praktický online seminář Jak vzkřísit školní finance díky alternativním zdrojům je určen především ředitelkám a ředitelům všech škol, ekonomům a dalším osobám, které mají finance školy na starosti.

Další informace

Jako účastník kurzu obdržíte CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který můžete využít ve svém CV. V ceně semináře jsou elektronické materiály a nahrávka dostupná po dobu 3 měsíců.

Více informací naleznete na www.forum-media.cz

Detaily

Začátek v

20. 6. 2022 - 14:00

Konec v

17:00

Místo konání akce

Online

Czech Republic

Powered by Yendif Technologies

Napsat komentář