Živé vysílání: Aktuální změny v odměňování pedagogů

Živé vysílání: Aktuální změny v odměňování pedagogů

Právně svízelné situace po sadě novel

Blíží se Velikonoce a s nimi Zelený čtvrtek. Využijte jej k online školení o nejčastějších chybách a omylech v příplatcích a odměnách. pozor, právě v této oblasti školy hodně chybují. Rozlišujete správně práci přesčas a přespočetné hodiny? Víte, co přinese novela školského zákona? Informujte se o podrobnostech a využijte volný den na maximum. Vše vám objasní excelentní právnička Hana Poláková.

Cíl živého vysílání:

Cílem semináře Aktuální změny v odměňování pedagogů je vás přehledně a na praktických příkladech seznámit se všemi změnami, které přináší nejen novela školského zákona, ale také související legislativní předpisy. Jaké změny a jaká úskalí vás v odměňování a financování pedagogických pracovníků, zejména asistentů pedagoga, a v brzké době školních psychologů a speciálních pedagogů? Dozvíte se, za jakých okolností má kdo na co nárok, jak je to s různými druhy příplatků, jak postupovat v případě kratších úvazků apod. Jak je to s odměňováním ředitelů škol? V jaké situaci se ocitá dočasný ředitel školy po jmenování nového ředitele?Zkušená lektorka se věnuje také častým chybám a nedostatkům v této oblasti, které vám mohou způsobit řadu zbytečných nepříjemností.

Komu je živé vysílání určeno:

Seminář Aktuální změny v odměňování pedagogů je určeno především ředitelům mateřských, základních a středních škol všech druhů, jejich zástupcům a dalším zaměstnancům zodpovědným za personální agendu ve škole.

Přihlášení na forum-media.cz

Detaily

Začátek v

14. 4. 2022 - 9:00

Konec v

12:00

Powered by Yendif Technologies

Napsat komentář