Živé vysílání: Aktuální změny v odměňování pedagogů

Živé vysílání: Aktuální změny v odměňování pedagogů

Svízelné situace v odměňování po sadě novel a před nimi

V odměňování se opět dějí převratné změny. Víte, jak promluví novela školského zákona do odměňování asistentů pedagoga a speciálního pedagoga? Na jaké příplatky má jaký pedagog nárok? Z čeho můžete po ukončení šablon III hradit pozici chůvy? A máte správně nastavené odměny po změnách v PPČ z loňského září? Se záludným odměňováním ve školství vás seznámí zkušená právnička.

Toto živé vysílání můžete hradit z nových šablon OP JAK

 

Cíl živého vysílání:

Cílem semináře Aktuální změny v odměňování pedagogů je vás přehledně a na praktických příkladech seznámit se všemi změnami, které přináší nejen novela zákoníku práce a novela školského zákona v roce 2023, ale také související legislativní předpisy. Jaké změny a jaká úskalí vás čekají v odměňování a financování pedagogických pracovníků, zejména asistentů pedagoga, a v brzké době školních psychologů a speciálních pedagogů? Kdy pedagogům vzniká nárok na příplatky? Jak se rozlišují a proplácejí přesčasové a přespočetné hodiny? Dozvíte se, za jakých okolností má kdo na co nárok, jak je to s různými druhy příplatků, jak postupovat v případě kratších úvazků apod. Dotkneme se i problematiky odměňování vedoucích učitelů a ředitelů škol. Zkušená lektorka se věnuje také častým chybám a nedostatkům v této oblasti, které vám mohou způsobit řadu zbytečných nepříjemností.

 

Komu je živé vysílání určeno:

Seminář Aktuální změny v odměňování pedagogů je určeno především ředitelům mateřských, základních a středních škol všech druhů, jejich zástupcům a dalším zaměstnancům zodpovědným za personální agendu ve škole.

Podrobné informace a přihlášení na forum-media.cz

Detaily

Začátek v

27. 4. 2023 - 9:00

Konec v

12:00

Powered by Yendif Technologies

Napsat komentář