Živé vysílání: Aktuální změny v odměňování pedagogů

Živé vysílání: Aktuální změny v odměňování pedagogů

Prázdniny jsou již na dohled. Využijte první červenec k online školení o nejčastějších chybách a omylech v příplatcích a odměnách. Pozor, právě v této oblasti školy hodně chybují. Jak to bude od 1. 9. se zástupci ředitele, jejich přímou pedagogickou činností a suplováním? Rozlišujete správně práci přesčas a přespočetné hodiny? Informujte se o podrobnostech a využijte volný den na maximum. Vše vám objasní excelentní právnička Hana Poláková.

Cíl živého vysílání:

Cílem semináře Aktuální změny v odměňování pedagogů je vás přehledně a na praktických příkladech seznámit se všemi změnami, které přináší nejen zákoník práce, novela školského zákona, ale také související legislativní předpisy. Jaké změny a jaká úskalí vás čekají v odměňování a financování pedagogických pracovníků, zejména asistentů pedagoga, a v brzké době školních psychologů a speciálních pedagogů? Jak to bude se zaměstnáváním na DPP a DPČ od 1. 8. 2022. Dozvíte se, za jakých okolností má kdo na co nárok, jak je to s různými druhy příplatků, jak postupovat v případě kratších úvazků apod. Jak je to s odměňováním ředitelů škol a jejich zástupců? Zkušená lektorka se věnuje také častým chybám a nedostatkům v této oblasti, které vám mohou způsobit řadu zbytečných nepříjemností.

Komu je živé vysílání určeno:

Seminář Aktuální změny v odměňování pedagogů je určeno především ředitelům mateřských, základních a středních škol všech druhů, jejich zástupcům a dalším zaměstnancům zodpovědným za personální agendu ve škole.

Více informací naleznete na www.forum-media.cz

Detaily

Začátek v

1. 7. 2022 - 9:00

Konec v

12:00

Místo konání akce

Online

Czech Republic

Powered by Yendif Technologies

Napsat komentář