Záludnosti v zaměstnávání nepedagogů po novele ZP

Záludnosti v zaměstnávání nepedagogů po novele ZP

Aktuální pravidla a postupy po novele zákoníku práce

Máte pod kontrolou všechna specifika zaměstnávání školního asistenta, kuchařek a dalších nepedagogů? S chystanou novelou zákoníku práce a nařízeními v rámci směrnic EU přichází změny, které musíte znát. Novinky se týkají doručování písemností, úpravy pravidel pro DPP a DPČ a s velkými změnami musíte počítat i ve výpočtu dovolené. Dozvíte se, jak správně přidělovat práci nepedagogům v době uzavření školy či v období prázdnin.

 

Cíl webináře

Cílem webináře Záludnosti v zaměstnávání nepedagogů je seznámit účastníky z řad ředitelů škol a školských zařízení s nejdůležitějšímu postupy v návaznosti na aktuální legislativu. I letos došlo ke změnám v otcovské dovolené,  a chystá se velká novela zákoníku práce. Zaměříme se na novinky v DPP a DPČ: přidělování práce a nově i poskytování dovolené. Projdeme nejasnosti ve výpočtu dovolené nepedagogů, pravidla přidělování práce nepedagogickým pracovníkům v době uzavření školy či prázdnin a další.

 

Komu je webinář určen

Webinář je určen ředitelům všech základních a středních škol, pedagogům, speciálním pedagogům, koordinátorům inkluze a výchovným poradcům.

Více informací a přihlášení na eduardo.online

Detaily

Začátek v

22. 5. 2023 - 9:00

Konec v

11:30

Powered by Yendif Technologies

Napsat komentář