Vyzrajte na PHmax a výkaz P1d-01

Vyzrajte na PHmax a výkaz P1d-01

Finance vaší školy bezpečně pod pokličkou

V současné době je pro každého ředitele správné hospodaření s finančními zdroji jednou z nejdůležitějších otázek. Orientovat se ve všech podrobnostech týkajících se PHmaxu a všech výkazů může být však oříšek. Na webináři zjistíte, jak správně využívat finanční zdroje pro vaši školu v závislosti na PHmax a jak správně určit normativy nepedagogických pracovníků. Povinností ředitele je však i správné vyplnění výkazů – na zoubek se podíváme i výkazu P1d-01, který musíte odevzdat již 10. 6. 2023! Webinářem vás provede odbornice na financování škol a zodpoví i vaše dotazy.

 

Cíl webináře

Cílem webináře je poskytnout účastníkům komplexní potřebné informace vztahující se k důležitému ukazateli PHmax a jeho správnému využití. Poradíme, jak postupovat při vyplňování výkazu P1d-01, který je každý ředitel povinen správně vykázat, a to již do 10. 6. 2023! Během webináře získáte všechny potřebné informace srozumitelně a prostor bude i na vaše dotazy.

 

Komu je webinář určen

Webinář Vyzrajte na PHmax a výkaz P1d-01 je určen všem zřizovatelům a ředitelům středních, základních a mateřských škol.

Přihlášení na eduardo.online

 

Detaily

Začátek v

15. 5. 2023 - 14:00

Konec v

16:00

Powered by Yendif Technologies

Napsat komentář