Vedení třídní knihy a školní matrika

Vedení třídní knihy a školní matrika

Jak vést klíčovou školní dokumentaci

Víte, jak vést správně třídní knihu? Jak evidovat docházku žáků v elektronické podobě? Jak vyplnit třídní výkazy a katalogové listy? Právě teď je třeba dát vše rychle do pořádku. Školy stále více tápou a přibývá zmatků. Přitom školní dokumentace je často tím, po čem se ČŠI sveze. Neriskujte a nechte si poradit od zkušené školské právničky.

Svou účast můžete hradit z nových šablon OP JAK.

 

Cíl webináře

Vedete třídní knihy a výkazy v souladu s aktuální legislativou? Obsahují vše, co mají? A co jejich elektronická podoba? Potřebujete se v tom všem vyznat? Náš webinář vás provede všemi formálními i obsahovými náležitostmi třídních knih a všeho, co s jejich vedením souvisí. Zaměříme se také na školní matriky, třídní výkazy a evidenční listy žáků. Dozvíte se, na jaké chyby nejčastěji narážejí kontrolní orgány, ale i jaké nedostatky se objevují v klasifikaci či evidenci docházky dětí a žáků.

 

Komu je webinář určen

Webinář je určen především ředitelům základních a středních škol a jejich zástupcům, kteří jsou zodpovědní za správné vedení školní dokumentace.

 

Další informace

Jako účastník webináře obdržíte CERTIFIKÁT o jeho absolvování. Nahrávka vám bude dostupná po dobu 3 měsíců a můžete ji zhlédnout i opakovaně.

Přihlášení na eduardo.online

 

Detaily

Začátek v

1. 11. 2022 - 13:00

Konec v

14:30

Powered by Yendif Technologies

Napsat komentář