Přísnější revize technických zařízení ve školách 2022

Přísnější revize technických zařízení ve školách 2022

Nová pravidla pro kotelny, elektrická zařízení, rozvody vody aj.

 

Znáte nové povinnosti, které pro školy vyplývají z blížícího se nového zákona o technických zařízeních? Pozor, staré vyhlášky jsou passé. Čekají vás přísnější revize technických zařízení jako jsou kotle, výtahy a elektrické spotřebiče. Jaké opravy může dělat školník a na co už si musíte pozvat odborníka? Znáte nové lhůty pro revize a co musí obsahovat povinná dokumentace? Připravte se včas na největší změnu v revizích technických zařízení budov a vyhněte se maléru a tučným pokutám.

 

Prezenčně, nebo online? Je to na vás!

Pokud se nechcete či nemůžete zúčastnit semináře osobně z důvodu nařízení vlády, zaměstnavatele, karantény apod., o důležité informace nepřijdete! Zprostředkujeme vám přímý přenos, který si jednoduše pustíte na svém PC, notebooku či telefonu. Nepřijdete ani o možnost pokládat své dotazy v reálném čase.

 

Cíl semináře

Cílem semináře Přísnější revize technických zařízení ve školách 2022 je důkladně Vás seznámit s novým zákonem o vyhrazených technických zařízení a povinnostmi souvisejícími se zajištěním bezpečného stavu školních budov a pracovních prostor pro školní personál. Poradíme vám, jaké požadavky musí splňovat bezpečné pracoviště a jak se zpřísní revize technických zařízení v roce 2022.

Více inrofamcí a přihlášení na seminář na forum-media.cz.

 

Detaily

Začátek v

20. 1. 2022 - 9:00

Konec v

14:00

Powered by Yendif Technologies

Napsat komentář