Plánování PHmax + normativy nepedagogů na rok 2022/2023

Plánování PHmax + normativy nepedagogů na rok 2022/2023

Finance vaší školy bezpečně pod pokličkou

Dáváte si dohromady prázdninovou přípravu na nový školní rok? Určitě se neobejdete bez PHmaxu, jehož správný výpočet vám zaručí, že vám nebudou chybět finance pro pedagogické pracovníky. Pokud však uděláte botu, přijde vás to pěkně draho a nezbydou vám peníze na platy učitelů. U správných propočtů byste měli být ostražití i v případě normativů nepedagogických pracovníků. V současné době je pro každého ředitele správné hospodaření s finančními zdroji jednou z nejdůležitějších otázek. Orientovat se ve všech podrobnostech týkajících se PHmaxu a dalších finančních složek může být však pěkně tvrdý oříšek. Připravte se včas ještě před začátkem školního roku s pomocí odbornice na financování škol. Prostor bude i na vaše dotazy, k dispozici vám bude záznam webináře.

 

Cíl webináře

Dozvíte se, jak naplánovat finance na platy zaměstnanců školy v rámci ošemetného PHmaxu a jak na jeho správné využití. V praktických příkladech ukážeme, jak na jeho stanovení pro různé typy škol a školských zařízení. Poradíme, jak a z čeho se skládají nárokové a nenárokové složky platů pedagogů i jak plánovat a financovat pracovní dobu nepedagogů. Webinář je komplexní přípravou a průvodcem PHmax na nový školní rok.

 

Komu je webinář určen

Webinář Plánování PHmax + normativy nepedagogů na rok 2022/2023 je určen všem ředitelům středních, základních a mateřských škol, potažmo i ekonomům a zřizovatelům škol.

Více informací a přihlášení na eduardo.online

Detaily

Začátek v

25. 8. 2022 - 14:00

Konec v

16:30

Powered by Yendif Technologies

Napsat komentář