Pasti doplňkové činnosti školy v roce 2023

Pasti doplňkové činnosti školy v roce 2023

Jak rozdělit náklady a výnosy mezi hlavní a doplňkovou činnost?

Pronajímáte učebny či školní hřiště jiným subjektům? Vaříte pro cizí strávníky? Realizujete přípravné kurzy pro uchazeče o studium? Učí v nich vaši pedagogové? Doplňkovou činností můžete významně přilepšit školnímu rozpočtu, musíte se však řídit přísnými pravidly. Vše je na vaší zodpovědnosti a nesmíte skončit ve ztrátě. Jak ji správně realizovat, účtovat a vykazovat? Jak  prostřednictvím kalkulace správně rozdělit náklady a výnosy mezi hlavní a doplňkovou činnost? Odhalte včas všechny nedostatky, ať máte klidné spaní.

 

Svou účast můžete hradit z nových šablon OP JAK.

 

Cíl webináře

Cílem je podrobně vás seznámit s tím, jaké příležitosti pro školu představuje provozování doplňkové činnosti a jaká omezení se na ni vztahují. Dozvíte se, jak správně postupovat v případě pronájmu sportoviště, odborné učebny a dalších školních prostor. Poradíme také, jak je to s organizováním kurzů či zájmových kroužků ve škole. Upozorníme, co nezapomenout uvést v kalkulaci a jak činnost vykazovat, aby byla pro školu přínosná, nikoliv ztrátová.

 

Komu je webinář určen

Webinář Pasti doplňkové činnosti školy v roce 2023 je určen především ředitelům mateřských, základních a středních škol, jejich zástupcům a osobám pověřeným finančním řízením školy.

Přihlášení na eduardo.online

Detaily

Začátek v

16. 3. 2023 - 0:00

Konec v

0:00

Powered by Yendif Technologies

Napsat komentář