Jak se poprat s výkazem R 44-99 a dalším vykazováním PO 2 890 Kč bez DPH Praktický návod pro jeho správné vyplnění

Jak se poprat s výkazem R 44-99 a dalším vykazováním PO 2 890 Kč bez DPH  Praktický návod pro jeho správné vyplnění

S poskytováním podpůrných opatření se pojí neoblíbený výkaz R 44-99. Víte, jaký je rozdíl ve vykazování standardního podpůrného opatření a podpůrného opatření personálního charakteru? Jak jednoduše a rychle importovat data? A v čem je rozdíl mezi normovanou a podmíněnou normovanou finanční náročností? Projděte si s námi celý postup pod dohledem zkušeného kolegy na oblíbeném webináři. Ukážeme, jak výkaz vyplnit tak, aby se stal pomocí, nikoliv generátorem vašich příštích problémů. Zároveň upozorníme na nejčastější chyby z praxe.

Cíl videokurzu

Cílem webináře je podat školám pomocnou ruku při vyplňování výkazu R 44-99, který se pojí s vykazováním podpůrných opatření. Lektor ukáže, jak krok za krokem postupovat při vyplňování a nezapomenout na žádný z důležitých bodů. Seznámí vás s prostředím výkazu na webu UIV.cz, ukáže vám, jak správně exportovat data a projde s vámi také výkazy z minulých období.

Komu je webinář určen

Webinář je určen všem vedoucím zaměstnancům škol a školských zařízení.

Další informace

Jako účastník videokurzu obdržíte CERTIFIKÁT o jeho absolvování. V ceně je nahrávka dostupná po dobu 3 měsíců, kterou můžete zhlédnout i opakovaně.

Přihlášení na eduardo.onlinehttps://eduardo.online/produkt/jak-se-poprat-s-vykazem-r-44-99-a-dalsim-vykazovanim-po-2/

Detaily

Začátek v

21. 11. 2022 - 13:00

Konec v

14:15

Powered by Yendif Technologies

Napsat komentář