Administrativa i komunikace v jednom? Seznamte se s Twigsee!

Jistě znáte tu situaci, kdy vám rodiče každé ráno posílají zprávy a telefonují, aby omluvili svou ratolest. S kolegyněmi pak přebíháte mezi vítáním dětí a zapisováním těch, které nepřijdou. Co kdybyste ale měli pomocníka, který za vás (nejen) tuto agendu zpracuje? Nejvyšší čas poznat Twigsee – Školku v kapse, která takto pomáhá už více než 350 mateřským školám.

Každá školka musí během denního provozu řešit mnoho situací – počínaje ránem, kdy děti přichází a jiné se naopak omlouvají, přes péči o děti, až po objednávání obědu a zpracovávání různých administrativních dokumentů. Těch postupem času stále přibývá a zabírá paním učitelkám více a více času, který by raději věnovaly dětem. Zde nastupuje Twigsee – šikovná aplikace, která paním ředitelkám a učitelkám uvolňuje ruce, protože veškerou administrativu zvládne za ně. „Twigsee nás zaujalo hned od první chvíle díky nabízenému rozsahu funkcí. Nešlo o systém, který by nám řešil jen docházku nebo matriku. Nabízel nám možnost mít tzv. vše pod jednou střechou.“ říká zástupkyně ředitelky Zuzana Černá z MŠ Spěšného v Roztokách.

Kromě administrativních úkonů totiž Twigsee umožňuje školce efektivně komunikovat s rodiči, aby si byli ještě více nablízku. Ti díky krátkým příspěvkům doplněných o fotografie mohou v průběhu dne vidět, že jejich děti právě s paní učitelkou modelují zvířátka nebo se zrovna učí číslice. A pokud chtějí svou ratolest na další den omluvit? Netřeba vytáčet číslo školky, stačí na dvě kliknutí zadat omluvenku a je to!

Přenechejte technologii veškeré papírování, ať můžete více času trávit s dětmi. Mějte svou Školku v kapse!

Přidejte se k nám do 31. 1. 2022 a získejte Twigsee na 2 roky s 25% slevou! Stačí vyplnit slevový kód REDITELKAMS25 na www.twigsee.com

Diskuze